Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normál sampon a megoldás...

Normál sampon a megoldás zsíros hajra?

Figyelt kérdés

Azt olvastam egyszer valahol, hogy a zsíros hajra való samponok, mivel szárítják a fejbőrt, egy idő után csak növelik a faggyútermelést. Ha normál samponnal mossuk, akkor azt megszokja a fejbőr, és optimalizálódik.


Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?



#zsíros haj #normál sampon
2015. ápr. 6. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem sajnos mindegy volt, normállal is ugyanúgy zsírosodott a hajam, de próbáld ki, hátha bejön neked.
2015. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Serdüléskor a hormonok okozzák a túlzott faggyútermelést, ez úgymond normális. Felnőttnél valami oka van, ha az amúgy normális haj zsírosodik, érdemes szakemberhez fordulni. Lehet, hogy az étkezési szokások okozzák, vagy stressz.
2015. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

27 éves vagyok, nem eszek zsírosan (chipseket, magokat szinte soha.)

Az idősebb generációnak ritkán volt ilyen gondja. Többnyire mindenki normál sampont használt.

2015. ápr. 8. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!