Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy baj, ha a töredezett...

Nagy baj, ha a töredezett részeket nem vágatom le?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajat szeretnék, már majdnem leér, és nincs is benne sok töredezett hajszál, inkább az, hogy egy kicsit szárazabb a vége, de amúgy szép. Nem szeretném levágni. Mit csináljak?
2008. aug. 27. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ha a legvégépböl vágsz le 1-2 centit akkor gyorsabban és erősebben nő majd szval így meg tönkreteszed a hajad
2008. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz, hogy akkor gyorsabban és erősebben nő majd, ha levágatod a végét, hanem csak szimplán szebb lesz, mert nem lesz száraz. 1-2 cm meg hamar visszanő meglátod:)
2008. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem vagy 8 éve nem volt vágva a hajamból, szép így is, vannak töredezett hajszálaim, de ki a fene veszi észre?
2008. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem derékig érő hajam van és nekem is vannak benne töredezett hajszála, de engem nem érdekel nem akarom levágatni:)
2008. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én se akarom levágatni, és nem is fogom. Egyébként köszönöm a válaszokat.:)
2008. aug. 29. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
NEM BAJ,HA NEM VÁGATOD LE,DE ARRA NAGYON KELL FIGYELNI,ÁPOLNI KELL,ÉS ENNYI.
2008. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!