Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyors segitseg kene. Ha...

Gyors segitseg kene. Ha egymas utan tobb hazipraktikat alkalmazok egy nap lehet belole baj? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
tehat..most hogy husvet volt eleg sok finom edesseg illetve sos nasi volt itthon es hat ki az az ember aki megtudja allni hogy ne egyen belole...:D eleg sok mindent ossze ettem readasul olyanokat amitol biztosan pattanasos leszek..ki is jottek a pattanasok mara..:( van gyulladt is meg minden...(gusztustalan) na mindegy:Dd olvastam par hazipraktikat es nagyon szeretnem eltuntetni a pattanasaim holnapra ( bar ez eddig meg sose sikerult:( de fo a pozitivsag:Dd) olvastam hogy jo ra a paradicsom a kammilatea a citrom es a fogkrem.( meg sok masminden is de az jelen esetben nincs itthon..:Dd) a kerdesem az volna hogy mi lesz ha egymas utan mindet alkalmaznam is..hogy mondjuk most ratennek az arcom azon reszeire paradicsomot parpercig aztan kammila teat kennek ra vattaval es utanna citrommal is bekennem es estere meg fogkremet hagynak rajta.?! ezzel jot csinalok jobban eltunik vagy csak rosszabbat? es ha ti tudtok meg valami egyszerubb otletet ra akkor azt is leirhatjatok :Dd koszi.:)

#praktika #gyulladás #pattanás #gyulladas csokkentes
2015. ápr. 7. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit se érnél el velük :D :D :D inkább használj egy valamit azt is addig emíg el nem múlik, mert egyből nem hinném hogy leviszi :D
2015. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Méz a legjobb rá. Ha már megérett a pattanás tiszta kézzel nyomd ki, és utána kend be vele, de akkor is lehet, ha még nem érett meg. Én ilyenkor kb óránként kenegetem, attól függ mikor látom úgy hogy kevesebb van rajta. Csak a pattanást kend be!

Ilyenkor ha egész nap be van kenve, plusz éjszakára is, nekem másnapra mindig leviszi.

2015. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a mez biztos jo lenne..csak sajna nincs itthon.:s na mindeggy azert egyszer meg biztos hasznos lesz.:)
2015. ápr. 7. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:
citro+fogkrém kombó tuti kimarná a bőröd
2015. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!