Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen az arcom?

Figyelt kérdés
Zsíros bőröm van. Az arcom tiszta vörös mindig. Mintha be lenne gyulladva. Fáj is meg minden. De hiába zsíros mégis úgy néz ki mintha ki lenne száradva mert ilyen fehér cuccok vannak rajta mintha hámlana.(bocsi de nem tudom máshogy elmagyarázni xD) A kozmetikusom ad rá mindig krémet gyulladás ellen, már rengeteg félét kipróbáltam de nem használ egyik sem:( valami tippet tudnátok adni?? Meg esetleg zsíros bőrre is valami tipp???:) 17/L

2015. ápr. 7. 17:47
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és amúgy érzékeny bőröm van:/
2015. ápr. 7. 17:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább bőrgyógyászhoz menj ezzel.
2015. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon sokfajta hidratálókrém van érzékeny bőrre.Elsőnek használj olyat mert attól "hámlik" a börőd De olyat amilyet egy kozmetikus ajál!!. Én nekem a T vonalam zsíros és én azt hintőporral esténként bekenem és tök jó!
2015. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. ápr. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!