Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fakó a hajam. Levágatta...

Nagyon fakó a hajam. Levágattam kb a felét, de ugyanólyan fakó. Erösen hullámos közelit a göndör felé. A hajbalzsamok lelapitják a hajam. Mit tegyek? , csak annyit akarok, hogy selymes és csillogó legyen.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Javasolnám neked a B-vitamin komplexet (+abban gazdag étrend). Hajra sörélesztőt lehetett régen kapni, abban is az van. (nem a sütőélesztő). Valamint ne szaritsd túl forró hajszaritoval, és adj neki egy kis időt. Jön a tavasz, levegő, nap, stb. Nem kell sapka, mert az is meg tudja viselni.
2015. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2015. ápr. 8. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Balzsamot csak a végére tegyél, a tövére ne.
2015. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam:)Köszönöm a választ!
2015. ápr. 8. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:

A göndör haj szárazabb, mint az egyenes társa, és általában fénytelenebb is. A mai világban annyi minden káros anyag éri a hajunkat (is), hogy elég ritka az olyan, ami alapból csillogó, fényes és selymes.

Jót tesz az ecetes öblítés mosás után, ez hagyományos megoldás, vagy vegyél hajfény sprayt (elég sokféle van, ki kell próbálni, melyik válik be neked), ez utóbbi azért is jó, mert kicsit ápolja a száraz hajat. Én a Kemon Manya hajfényét szeretem legjobban.

2015. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mind kedvesek vagytok!
2015. ápr. 9. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!