Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek milyen arctisztító/toni...

Nektek milyen arctisztító/tonik vált be normál bőrre?

Figyelt kérdés
Szerintem normál bőrtípusom van, van egy-két pattanásom néha, de nem vészes, meg pár mitesszer, viszont néha kiszárad és hámlik, de ez nem gyakori. Szóval milyen arctisztítót ajánlotok, ami szépen tisztít és esetleg megakadályozza, hogy sok eltömődött pórusom legyen? Vagy csak simán: ti mit használtok?
2015. ápr. 9. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:

sminklemosásra garnier micellás víz, arclemosásra pedig a balea ultra sensitive wachgel jött be. ez nagyon kíméletes lemosó, nincs benne alkohol, szulfát vagy illatanyag, nem szárít, picit habzik, és csak 600 vagy 700 ft. a 8000 ft-os arclemosómat váltottam erre, mert teljesen ugyanolyan. : D

nekem zsíros a bőrtípusom, de nem szeretem a zsíros bőrre való cuccokat, mert általában tele vannak alkohollal, amiktől hámlik az arcom. : D

hidratálót is használhatsz néha, a balea ultra sensitive-nek van több is, azok is elég jók.

2015. ápr. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

ja és bár én akciósan vettem, az oldal szerint teljes áron is csak 900 ft

2015. ápr. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Sajnos, ahol lakom, ott nincs Balea egyáltalán, amúgy régen, mielőtt elköltöztem én is szerettem, de most sajnos nem tudok hozzájutni. Amúgy sminklemosásra most én is a Garnier micellás vizét használom.
2015. ápr. 9. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
rossmann van a közeledben?
2015. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy se rossmann, se dm nincs, pedig nagyon szerettem őket.
2015. ápr. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!