Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha citrommal bekenem az arcom...

Ha citrommal bekenem az arcom az tényleg használ a pattanások utáni hegek és foltok ellen?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom, hogy sokaknak használ a citrom. Gondoltam én is kipróbálom. Hogyan érdemes elkezdeni? Ha minden este lefekvés előtt bekenem az arcom és reggel lemosom az úgy hatásos? Mik a tapasztalatok? Előre is köszönöm a segítséget!

2015. ápr. 9. 17:37
 1/5 Gergő19990712 válasza:

Inkább pattanásokra kenik mert összehuzza a pórusokat de próbáld ki,bajod nem hinném hogy lesz tö

le.

2015. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha minden este bekened magad, akkor egy idő után nem marad arcod, mert lemarja.

Hetente egyszer bővel elég használni, este bekened, hagyod, hogy a bőröd beszívja, reggel lemosod.

De ha érzékeny a bőröd, akkor ne használd. Ezt úgyis megtapasztalod. Ha másnap fáj a bőröd, érzékeny, piros, akkor többet ne kend be vele magad.

Én a nyáron, napvédő mellett összeszedett minimális barnaságomat szoktam lekoptatni a citrommal.

2015. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem első használattól nagyon marta a bőrömet, szóval én nem ajánlom. azóta olvastam, hogy a ph értéke sem megfelelő ahhoz, hogy foltokat tüntessen el. ezt csak laborban tudják megoldani.

ami viszont bejött a hegekre-foltokra: AHA savas hámlasztó, C vitaminos szérum, arbutinos termék.

2015. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Jó a citrom, de az almaecet sokkal jobb. Heti 1, maximum 2 alkalommal használd.
2015. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem jó a citrom, mert csak szétmarja a bőrt, nem hámlaszt. Ahhoz AHA savas krémet vegyél.
2015. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!