Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hámlik a bőr az arcomon?

Miért hámlik a bőr az arcomon?

Figyelt kérdés
Mindennap fürdök és megmosom az arcomat rendszeresen, de minid ilyen fehér "darabok" vannak rajta. Olyan mintha hámlás lenne, de mégsem az. Mikor körömmel húzok egyet az arcomon akkor érzem hogy ilyen zsíros. Mit tudnátok ajánlani hogy ez elmúljon? egyébként másnál is láttam már ezt, de elég gusztustalan és így nem merek lányhoz odamenni.

2015. ápr. 10. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. A fèrjemnek is hasonló volt azvarcbőre,nem tudtam elkèpzelni mitől. A válasz nagyon egyszerű volt. Alig fogyasztott vizet.mióta odafigyel a napi 2liter vízre,nincs ilyen gondja
2015. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vízhiány, ki van száradva az arcod, emellett lehet zsíros is, nem zárja ki. Egészséges életmód kell és napi 2-3 liter vizet igyál minimum. Amit nem pótol a kóla és egyebek.
2015. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mivel mosod az arcodat? szerintem az szárítja ki.
2015. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!