Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van vmi természetes mód arra...

Van vmi természetes mód arra h gyorsan nőljön a hajam?

Figyelt kérdés
tom h sok ilyenkérdés van! csak én úgy szeretném növeszteni a hajam h: nem varratok fel póthajat, nem szedek kapszulákat . szerintetek beválna az h bebeszélem magamnak h nől a hajam xD. vagy vmi más ötlet?? (türelmen kívűl) gyorsan kéne!
2010. febr. 19. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
NŐ.nem nől:) és amúgy a víztől nő.komolyan:) mosd minél gyakrabban,és akkor hamar megfog nőni.
2010. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Panthenol tabletta

Panthenol spray

Amla hajolaj

2010. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fejbőr masszírozásával!

Ajánlom még a Vitanol C hajszeszt! Keress rá itt!

2010. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem az amla hajolaj nem jött be...

bánfi hajszesz?

2010. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A víztől tényleg gyorsabban nő,(a köröm is).

Vitanol C. :)

2010. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem ismerősöm agykontrollozik és úgy növesztette meg a haját, hogy lement alfába (így mondta, de ezen még most is röhögök XD ) és elképzelte magát derékig érő hajjal. Komolyan mondom, ha nem saját szememmel látom, hogy a fülig érő haja derégik megnő 1 év alatt, nem hiszem el. Mondjuk Ő nagyon komolyan űzi ezt az agykontrollt, sőt tanfolyamokat is vezet erről.
2010. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lassult a növekedése, az azért van mert letörik a vége és ezen kell segítened. Rendszeres időközönként vágj vissza belőle egy picit, +a fejbőrmasszázs tényleg jó neki. Meg persze jo táplálkozás sok folyadék stb.
2010. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!