Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyenes, vastagszálú a hajam,...

Egyenes, vastagszálú a hajam, dús és hosszú. Egyszerűen nem lehet begöndöriteni mer 2 óra alatt kisimul. Mit lehetne tenni, hogy a hullám tovább megmaradjon, vagy mit tudnék vele egyáltalán kezdeni, hogy álljon valahogy és ne lapuljon le?

Figyelt kérdés
2007. dec. 7. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kiugró hullám ne keserítsen el, ilyen típusú hajat szerintem jobb nem tönkretenni álandó bodorítással. Nekem is ilyen van, beletörődtem. Találtam egy jó fodrászt, aki fantasztikusan vág és inkább rövidebb meg félhosszú frizurákat vágatok, már a vágástól lesz fazonja. Ha meg mindenképp hosszút akar, szerintem beleritkítással még abból is ki tudnának valamit hozni. Egyébként nekem mindkét terhesség után kihullott a fele és elvékonyodott, de ahogy abbahagytam a szoptatást, újra dús lett. Szerintem sokan irígylik az ilyen hajat, legyél rá te is büszke!
2007. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Vagy 1 haedlines nevű eljárás ami olyan mint a dauer, csak sokkal kíméletesebb és ez igazából a volumennövelésre jó, de mellette kiis tudod azért szárítani a hajadat és mégis lesz egy tartása.Ami még az előnye, hogy nem nő le mint a dauer hanem fokozatosan megy ki a hajadból.Szerintem próbáld ki ezt!

2007. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!