Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajat valaki használj...

Ricinus olajat valaki használja hajpakolásként? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tényleg nől tőle a haj?mennyi ideig hadjátok a hajon?tojás sárgájával keverhetem?ti mivel szoktátok keverni?
2015. ápr. 16. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem nő tőle a haj, mert ez egy genetikai dolog, azt meg egy olaj nem változtatja meg. Egyébként a hajad is hullani fog tőle, mert az olaj egyáltalán nem tesz jót a fejbőrödnek.
2015. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Használtam régen, higítottam, 4-5 órán keresztül fenn hagytam, hetente két alkalommal.

A hajam fele kihullott, egy millimérettel sem nőtt gyorsabban és még gyorsabban visszazsírosodott, pedig normálisan kimostam belőle ezt a vackot.

A baráti, ismerősi, családi körben SENKINEK nem használt, MINDENKINEK hullott tőle a haja, úgyhogy ez az egész ricinus-saga csak egy hatalmas urban legend.

2015. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Jól írják előttem, a ricinus csak egy olaj, a fejbőrre kenve káros is, mert túl sűrű és eltömíti a pórusokat. Ez okoz hajhullást. A hajnövekedés pedig a genetikán múlik, nem gyorsítható semmivel.
2015. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Gondolom a hajadat szeretnéd ápolni, növeszteni, stb. Nos én is használtam ricinus olajat a fejemre, igaz ritkán, de mivel nagyon dús volt eleve a hajam, nem nagyon tudtam bánni vele. Egyébkén szerintem nem egy kellemes illatú szer, ráadásul a későbbi kiszedése is macerás. Nekem tavaly lett levágva a hajam vállig érőre,(töredezettség miatt) és kb. májusban kezdtem használni, Bánfi samponnal, és balzsammal együtt. kb. egy év alatt 14 cm-t nőtt a hajam. Ha már valamit a hajadra akarsz kenni, én a Bánfi termékeket ajánlom.
2015. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom a használatát... olyan 5 alkalommal ha használtam és kiszárította a hajam és tényleg hullott is tőle..
2015. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nahát, érdekes, senki sem támogatta, mégis le van mindenki pontozva. Ezek a csöndes aktivisták borzasztó érdekesek!
2015. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!