Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ránctalanító krémek hatnak...

A ránctalanító krémek hatnak egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Csak szimplán érdekel hogy működik ez a nőknél. Megéri ezeket venni? Hatnak valamit?


Érdemes már akkor elkezdeni, amikor még nincsenek ráncok, mondjuk 20-25 évesen? Mert gondolom a kialakult ráncokat már semmi sem fedi el.


2015. ápr. 18. 12:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Olyasmit olvastam, hogy nem közvetlenül a cukor hat az öregedésre, és a sejtek roncsolódásáért, hanem az inzulin. Aminek a szintje nyilván a cukor és szénhidrát bevitellel emelkedik. Ugyanaz a tanulság, hogy kevés cukorral jobb az élet.


Amit még meg lehet említeni a zöld tea. Nem tudom mennyire hoax, de kifejezetten hasznos dolog napi szinten fogyasztani, lehetőleg minél többet. Lassítja az öregedést, ezáltal a ráncosodást is.

2015. ápr. 18. 18:12
 12/13 anonim ***** válasza:

10-es, de vannak olyan ráncok, amik a legjobban tartott 8 évesen is meglátszanak. Hisz mozog az arc, mozog a bőr.


[link]


Amit linkeltél, az a szarkaláb, az teljesen más.

2015. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igen, de én nyilván a szarkalábakra gondoltam az ismerőseim esetében, amit linkeltem is.
2015. ápr. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!