Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyszer festett vörös hajból...

Egyszer festett vörös hajból középbarna?

Figyelt kérdés
Eredetileg sôtétbarna hajam van. Még nyáron 1x be lett festve vörösre,de aztán meguntam és visszafestettem barnára....ami elég lilás lett,de elment...és kb. 3 hónapja erre is ráfestettem barnával ,ekkor már csak fénynélütött át a vörös.... Most már szeretnék teljesen barna lenni ezt ,h csináljam úhy ,h ne kelljen leszivatni a hajam? Köszönöm a válaszokat :)

2015. jan. 26. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Világosabb barnát akarsz, mint ami most van? Nem lesz egyszerű, mert le kell szedni a sok festéket, amit rákentél. Ez pedig vagy a szőkítőporos módszerrel történhet, vagy a redukciós színleszedővel, ami viszont jó drága.
2015. jan. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!