Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az átlagosnál vastagabb a...

Az átlagosnál vastagabb a szemöldököm. Hogyan szedjem ki úgy hogy szép formás legyen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azt szokták javasolni, hogy menj el kozmetikushoz kiszedetni, és utána már csak annyi a dolgod, hogy tartsd azt a formát.

Engem ez nem érdekelt, én magamnak szedtem ki. Most vékony és íves, de most úgyse ez a trend, viszont én emgőrülök a vastagabbtól.

2008. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!A legbiztosabb télleg a kozmetikus ö szépen megtudja formásra cisnálni.De van másik modszer is ha berajzolod szemceruzásval szépen a formát.de a kozmetikust javaslom.
2008. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menj kozmetikushoz, ő biztosan jól megcsinálja.
2008. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mégis saját magadnak szeded ki, arra ügyelj, hogy mindig alulról szedd, hogy íves legyen, felette ne. Sok sikert!
2008. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a szep dus szemoldok a divat...most nem ugy ertem h bozontod legyen:Pha szep szemoldokot akarsz...ne gyotord,ne szedd ki non.A szemoldokod also reszet igazitsd meg,ott kiszedheted az ektelenkedo szalakat DE ahonnan a szemoldok kezdodik oda ne nyulj es a szemoldok ivenek felso reszere se.ezeket a reszeket nem szabad "bantani".Meg egy jo tipp:egy kis olloval kicsit megroviditheted a szalakat megpedig ugy h szemoldok kefevel lefele fesulod a szemoldokod es addig vagod le a szalakat amig a lefelefesult szalak egy vonalba lesznek a szemoldok ivevel.
2008. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!