Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akarok csattos póthajat. Ti...

Akarok csattos póthajat. Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
nem gáz h az egyik nap 40cm volt a hajm másiknap meg 60 cm-s?
2010. febr. 21. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Én semmiképpen nem tennék bele, szerintem igénytelen. Inkább 20 cm-rel rövidebb, de ápolt és szép haj, mint hosszabb de csúnya. Szerintem nem szép a póthaj.
2010. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Egyik ismerősömnek van, és hát eléggé közönséges hatást kelt vele... Szerintem se vegyél, semmi értelme nincs. Ráadásul látszik rajta, hogy nem igazi.
2010. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Télleg látszik rajta h nem igazi, és ha nem ápolod rendesen olyan lesz mint a barbi haja.. szóval szerintem se tegyél fel póthajat, mer bármikor leeshet és az is gas, meg szerintem az is h egyik nap 40 és utána meg 60 cm..

inkább örülj annak h már 40cm-eresen ápolt,szép hajad van!

sokan irigykednek rád, és szerintem ha hosszabb hajat szeretnél növeszd meg sokkal jobban fogsz örülni a saját hajadnak. ^^

2010. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezekkel a csatos póthajakkal tényleg az a baj, hogy egyszerűen nem szép és feltünően mű. Egyik ismerősöm varratta a haját. Igazi hajból csinálták, tapasztalt szakember és gyönyörű volt neki teljesen természetes hatást keltett az meg csak hab a tortán, hogy a varrás alatt úgy elkezdett nőni a haja, mint a gomba :) és egy év alatt elérte a kívánt hosszúságok így nem is kellett póthaj neki :)
2010. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

NEM látszik rajta, hogy mű, mert ha EURÓPAIT veszel, akkor az IGAZI HAJ, igazi emberi haj :) vbiszont ez a legdrágább. nekem ilyenem van jó hosszú és mindenki igazinek hitte ^^

ha műt veszel, akkor viszont meglátszik :S

2010. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm.. neki is van és nem látszik h mű lenne.. :D nekem tetszik
2010. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amúgy a póthaj nem feltétlenül műhaj,lehet rendes emberi hajjal is pótolni a sajátot.az viszont nem olcsó,a jobb minőségű 50ezernél kezdődik,hogyja jól tudom:S gagyit meg ilyenből nyilván nem érdemes.ha olyat veszel,arról tudok nyilatkozni,mert bnőmnek volt,és gyönyörű szerintem.ha rendesen utánajársz,hogy milyet veszel,illetve segít fodrász fölraki,akkor teljesen olyan,mintha az igazi hajad lenne,és lehet festetni is meg stb:) a csattos műhaj pedig sztem közönséges sokszor,legalábbis amit szoktam látni,arról áltaában lerí,de nemtudok a környezetemben erről példát,tehát akinek tudnám,hogy az van,pedig nem látszik rajta.nagyon jó módszer egyébként ez a csattos,de akk csakis az eredeti emberi hajjal.
2010. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapig csatolgattam a műt!

Meguntam aztán most póthajam van,hőillesztéses(forrasztásos)

Ez eredeti európai haj és nagyon imadom:) 13L

2010. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem van csattos póthajam :) Amikor el mentem az iskolába, és kérdeztem egyik osztálytársamtol hogy mit szol a hajamhoz azt mondta: Mit kellene hozzá szolnom? (: Szép meg minden, de eddig is szép volt xDDD

Úgy hogy (: szerintem nincs baj a póthajjal... ja és az enyém NEM igazi haj, még is olyan mintha igazi lenne (: képeken is nagyon természetes hatást kelt (:

2010. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem van csattos 60 cm-es póthajam, feketében!Vehetsz csattosat mert a csatot később le lehet venni róla ha megunnád és át lehet alakíttatni a hajat hőillesztéshez, és felvarráshoz is, sőt van mostmár ragasztásos módszer is ami szintén tartós!Azt nem tudom,hogy a csattosat át lehet-e alakítani ilyenre,de szerintem igen!!Feltétlenül úgy vedd, hogy boltban és rendesen nézd meg a vastagságát és a haj állagát mert abban nagyon eltérhet a saját hajadtól és az nem szép!Arra is ügyelned kell a csattosnál, hogy neked mennyire fogja takarni a saját hajad a csattokat!szerintem amúgy jó dolog!:)
2010. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!