Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a gyorsan...

Mit csináljak a gyorsan zsírosodó haj ellen?

Figyelt kérdés
Kétnaponta kell hajat mosnom, mert utána láthatóan nagyon zsíróssá válik... Volt, amikor korpásodott a fejbőröm, ami elmúlt, a korpásodás elleni sampontól, na, ettől elkezdett zsírosodni. A zsírosodás elleni sampontól korpásodni. Most ilyenkor mit kéne tennem?
2015. ápr. 26. 17:58
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mosd meg a hajadat a zsírosodás elleni samponnal,majd valamilyen balzsammal. Utána,mikor ezzel végeztél töröld meg a nedves hajadat, és úgy ahogyan van kend be egy korpásodás elleni löttyel. Ezeket patikában lehet kérni. Így a zsírosodás és a korpásodás is elfog állni kb egy héten belül. :)
2015. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ugyanez a gondom...:S

Sokáig tartózkodtam ettől az ötlettől, de végül kénytelen voltam végrehajtani: bird ki.

Egy hónapja kezdtem el hogy megpróbálok kevesebbszer hajat mosni, most 3-4 napig birom ki, eddig én is 2 naponta mostam hajat.

Schauma normál is zsirosodó hajra való sampont használok (zöld) meg hajpakolást, vagy bánfi hajszeszt, vagy ricinust.

És nem használok hajszáritót, csak ha nagyon muszáj.

2015. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minél sűrűbben mosod a hajad, annál zsírosabb lesz a faggyútermelés miatt. Fél liter langyos vízhez csavarj ki egy 1 citrom levét, adj hozzá 2 evőkanál almaecetet és azzal öblitsd le a megmosott hajadat.
2015. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!