Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet az, hogy nekem...

Hogy lehet az, hogy nekem egyszerre zsíros ér korpás a hajam?

Figyelt kérdés
Szóljon valaki,ha alulinformált vagyo,de még cak 14 évagyok és egyszerűen nem értem,hogy hogy lehet egyszerre zsííros és korpás hajam!Mert ugyebár a zsíros haj adott,de hogy lehet korpás?Ahoz nem pont hogy száraznak kéne lennie a fejbőrömnek?Minden esetre borzasztó zavaró

2015. ápr. 27. 22:35
 1/4 H.encsiii válasza:
Meg szoktad este hajmosas utan szaritani a hajad?ha nem akkor attol korpas...zsiros meg azert lehet mert rossz sampont hasznalsz vagy sokat fogdozod a kezeddel mert ugye a kezed zsiros es igy at tapad a hajadra vagy meg attol lehet hogy ha keveset fesulkodsz
2015. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
létezik a zsíros és száraz korpa, mivel a korpa alapvetően a hámló fejbőr, az pedig nem csak száraz haj esetében fordul elő. ez olyan, mint hogy az arcbőr is lehet egyszerre zsíros és száraz is (kombinált bőrtípus).
2015. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kettő nem függ össze.


A korpát általában gomba okozza, ami zsíros és száraz haj esetén is megtelepedhet a fejbőrödön. Vegyél Nizoral sampont, (pénztárcának odavág, de hatékony) azzal legalább a korpát megoldod.


Utána pedig kezdj el kímélő bébisampont használni, vagy valami natúrkozmetikumot!

2015. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1:megszogtam szárítani a hajam,nem sűrűn fogdosom a hajam,naponta 2-szer,3-szor fésülködök!


3:köszönöm,mindenképp beszerzem

2015. ápr. 28. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!