Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek összeér a combjuk,...

Akiknek összeér a combjuk, rendszerint besötétül a dörzsölt felületnél a bőr?

Figyelt kérdés
Igen, van mit rajtam fogni, és összeér a két combom. Hasonló cipőben járó embereket kérdeznék, h nekik is a bőrük ott barna lett (mintha koszos lenne). Ez a fenék hajlatánál is így van. Mitől lehet? Van rá vmi megoldás? Köszönöm az értelmes válaszokat!

2015. ápr. 30. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is összeér a combom, de ilyet még nem tapasztaltam. szerintem valami a bőröddel nem oké. vigyél be magadba több C, A-vitamint, és cinket. Valamint figyelj oda a táplálkozásodra
2015. ápr. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés...
2015. ápr. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fenét, ez nem gomba.


Nem tudom, nekem is összeér, de sose dörzsölődik ki.

2015. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
:D nekem is összeér főlleg nyáron szoknyában vagy rövid nadrágban a kellemetlen és igen nekem is olyan lesz a combom ne hallgass rájuk nem gomba én olyankor tartok magamnál testápolót vagy valamilyen krémet bekenem és már jobb is igaz sokszor kell kenni főlleg nyáron mert hamar felszívja a bőröd de sajnos nem tudunk mit csinálni ellene :/
2015. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!