Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezelhetnem otthon a...

Hogyan kezelhetnem otthon a hegeimet?

Figyelt kérdés

A combomon van egy pár heg, de nagyon lassan múlnak, sőt szinte egyáltalán nem. Elég csúnyák és borzasztoan idegesìt :( otthon nem tudnam valahogy kezelni, hogy halvanyodjanak, vagy esetleg valami kremmel ?

Köszönöm a válaszokat :)



2015. máj. 4. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokfajta krém létezik hegekre. Mitől van a heg?

Nekem műtét utáni hegre ezt ajánlották: Contractubex Gél

Én utána elfelejtettem kenni vele :D Később meg már nem gondoltam, hogy használna.

Egy év múlva kezdett el látványosan halványodni úgy, hogy semmit sem használtam rá, csak testápolóval kentem mindig, hogy ne legyen száraz ott a bőröm, hanem jó zsíros.

2015. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hámlasztással lehet halványítani a hegeket, AHA savas krémekkel. Neostrata, Paulas Choice, stb.
2015. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!