Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden nap napi másfél órát...

Minden nap napi másfél órát edzek, a hajam katasztrófa. Ötletek?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan zsírosodik, gusztustalan. Nem hiszem, hogy a mindennapos hajmosás jó ötlet. Tippek, tanácsok?

2015. máj. 5. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
szárazsampon
2015. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is ugyanilyen. Amikor nem volt munkam es egesznap otthon ultem, gondoltam ez jo alkalom lesz arra, hogy kiprobaljam milyen ha nem mos valaki hajat 1 honapig, tenyleg magatol kitisztul-e... hat nem jott be, ezuton mondhatom neked hogy az ilyen "ne mossunk hajat mert magatol tisztul" videok azok mind kamuk. Ez genetika es nem lehet ellene mit tenni. En mar nagyon regota egyebkent szappannal is furdok mert a sampon nem hozza le a zsirt :(
2015. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csináltass könnyen kezelhető frizurát, amit akár minden nap megmoshatsz.
2015. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!