Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen ronda a könyököm, mit...

Ilyen ronda a könyököm, mit tegyek, hogy normálisan nézzen ki (kép)?

Figyelt kérdés

[link]


Mióta az eszemet tudom, azóta ilyen elszíneződött, sötét és száraz. Ha odafigyelek és mindennap jó vastagon bekrémezem, akkor felpuhul, kellemes tapintású lesz, de ugyanúgy ilyen sötét marad. Itt a jó idő, lekerül a hosszú felső, én pedig irtó kellemetlenül érzem magamat, ha nincs takarva a könyököm.

Édesanyámnak és a bátyámnak is ilyen, szóval lehet, hogy valami örökletes dologról van szó, viszont ez nem vigasztal, mert az utcán még nem láttam senki másnak ilyen ronda, sötét könyököt.


Jár még valaki hasonló cipőben? Sikerült megoldani a problémát? Mit lehet tenni azért, hogy kivilágosodjon?

Előre is köszönöm a segítséget!



2015. máj. 9. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen sötét : D

szerintem ott vastagabb a bőr, ezért sötétebb. AHA savas hámlasztóval el lehet tüntetni az elhalt hámsejteket, akkor szerintem világosodni fog, viszont fényvédő krémet kell rá tenni, ha nap éri, szóval nyáron macerás.

bőrradírral is megpróbálhatod amúgy. : )

2015. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
először azt olvastam h "ilyen ronda a kölyköm" XD gondoltam magamban basszus milyen szülők vannak
2015. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Basszus, hirtelen én is "kölyköm"-et olvastam, megijedtem :D

Bőrradír :)

2015. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bőrradír sem oldotta meg eddig a problémát pedig pár hetente csinálom. Esetleg ha mindennap leradíroznám akkor javulna a helyzet? Van értelme?
2015. máj. 10. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Jézusom, senki de senki se fogja nézni a könyöködet, hogy barna, teljesen rendben van. :DD
2015. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!