Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fáj a könyököm? Nagyobb...

Miért fáj a könyököm? Nagyobb súlynál, illetve egykezes fekvőtámasznál annyira fáj a két könyököm, hogy nem bírom normálisan végrehajtani. Kb fél év kihagyás után kezdtem újra edzeni. Előtte nem voltak ilyen panaszok.

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak izulet probela.probald mega kkora sulyokalamekoranal nemfaj.aztan fokozatosan tehreld hetrolhetre vagy honaprolhonapra.Izulet lassaban gyogyul es erosodik mint az izomzat
2013. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne jatszd a nagycsavot,az egeszseged fontosabb.annyit nemer hogy elcseszd magadat...
2013. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túlterhelted. Nézesd meg ortopéd orvossal.
2013. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszönjük első:) Biztos nagyon sokan el se tudták képzelni, hogy ízületi próbléma áll fent.
2013. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több fokozatosság. 1-kezes fekvőnél jól meg kell tudni feszíteni az izmokat, hogy védjék az ízületet + előtte alapozni kell kisebb terhelésű gyakorlatokkal. Például mint a Fegyencedzés fokozatos programja. Fél év kihagyás sok idő, gratula az erőszintedhez egyébként.
2013. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erősödnie kell még az izületeknek ahhoz, hogy ilyen gyakorlatokat csinálj, nekem is megy pár egykezes, de kb 10 féle kétkezes fekvővel variálok edzésen, egykezes húzódzkodás is megy már de nem csinálom mert utána fáj a könyököm, szerintem azt meg se nagyon próbáld mert ott tényleg minden terhelés átmegy kb egy könyökizületre, de idővel elvileg megerősödnek ellően az izületek is (fegyencedzes 1-2)
2013. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!