Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusoljaról tapasztalatok?

Ricinusoljaról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szemöldökre,szempillára és talán hajra is szeretném használni.

2015. máj. 10. 14:22
 1/7 anonim válasza:
0%
A barátnőm használja és ő azt mondta,hogy nagyon jó!
2015. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sűrű olaj, ami eltömíti a pórusokat, ezáltal könnyen hajhulláshoz vezet. Szembe kerülve pedig be is gyulladhat a szemed. Jó hatása nem sok van. Puhítja a hajat, szőrt, ahogy bármelyik másik olaj is. Hajra argánolaj való egyébként, mert az belülről ápolja is, a ricinus erre nem képes, mert túl sűrű ahhoz. Kimosni is nehéz és a sok samponozás árt a hajnak. Argánt nem kell kimosni sem.
2015. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én teszteltem fél évig,a youtube szépségcsatornámon van is róla videó,de nekem nem vált be.Magától megnőtt a hajam.
2015. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A hosszú sűrű hajamra egyszer ráöntöttem egy kis üveg ricinust. Rajta hagytam néhány percig, majd-gondoltam lemosom.Na az vicces volt, mert 2 üveg sampon kellett hozzá, és ahogy lefolyt a testemen, az összes pihe szőrömre rátapadt, 1 órát szappanoztam magam, majd törölközővel súroltam le. Soha többet.
2015. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es :'D

Köszönöm mindenki válaszát!

2015. máj. 10. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
az argán olaj szerintem sokkal jobb
2015. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha normálisan használja valaki nem hullik tőle a haj, és nem lesz annyira ragacsos! Nem csak rá kell önteni a fejedre az olajat!! Nem csoda hogy hullik.. A ricinusolaj igenis jó hajnövesztőszer, ha jól is használják! Pakolást kell csinálni belőle! Nem pedig csak úgy önteni magában! Én már használtam. És serkenti a hajnövekedést.. Csodát nem tesz.. De azert egy honapban megvan a 2-3 centi vele. Rendszeresen használom. Nekem használt!
2015. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!