Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi fog történni a bőrömmel ha...

Mi fog történni a bőrömmel ha 30 évesen egy 50-60 évesnek megfelelő krémet kenek rá? Ajándékba kaptam egyet.

Figyelt kérdés

Kaptam ajándékba egy loreal krémet, egy Age perfect krémet, nem tudom senkinek tovább adni. Egy rövid ideje már nálam van, de most már tényleg kéne vele kezdeni valamit.

ha elhasználom (éjszakai), akkor lesz tőle valami bajom? Annyira nem tudom ezt kidobni, vagy hagyni lejárni.



2015. máj. 11. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Használhatod, ártani nem fog.
2015. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod.
2015. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
60 éves leszel rövid időn belül, ha ezt kened magadra:O
2015. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:D jajj utolsó

most komolyan kérdem

nincs ezekben a kencékben még több mesterséges anyag? úgy értem, tudom, hogy loreal és társai milyen krémek, most nem is ez a lényeg, hanem a korosztály szerinti besorolás alapján nem tesznek több mesterséges anyagot az idősebbeknek szánt krémbe?

2015. máj. 11. 11:29
 5/7 opened paradise ***** válasza:
Megfiatalít 30 évvel,baba leszel.
2015. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de jó is lenne :DD

olyan lenne az arcom, mint egy babapopsi

2015. máj. 11. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lesz tőle semmi gond. ezekben a bolti ránctalanítókban nem sok hatóanyag van, sima hidratálók.
2015. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!