Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normál hajnál elég havonta 1x...

Normál hajnál elég havonta 1x hajat mosni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 18:11
1 2
 11/18 anonim válasza:
Hogyne lenne már elég,énis nagyritkán mosom talán félévente,mert a sok mocsoktol meg zsirtol szép fényes lessz a hajam.
2015. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%

Hogy lenne már elég? Ne legyünk ennyire igénytelenek...

Egy normális ember szerintem hetente minimum 2x most hajat, én speciel 3-4x is, mivel törődök vele.

De ennyire igénytelenek ne legyünk, nem a középkorban élünk.

2015. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

én régen naponta mostam.

mostanában elég heti 2x vagy heti 1x.

de amint látod hogy zsíros vagy nehezebben fésülhető illik megmosni. egyrészt a közérzeted is jobb lesz, másrészt meg a környezeted nem fog kinézni.

legalább heti 1x mosd meg. ez nem olyan sok idő, fürdés 5 perccel hosszabb:) nyáron meg a szabadban megszárad hamar.

szóval nem értem, hogy ennyi időt miért nem vagy hajlandó rááldozni

2015. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nem értem miért ugatjátok le a kérdezőt, a raszta hajuak is csak kb havonta mosnak hajat
2015. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én 2 naponta mosok
2015. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer? Zsíros és koszos lesz a hajad. Én hetente kétszer mosom, neked is ezt ajánlom. Többször mosni azért nem igazán jó, mert akkor hamarabb zsírosodik.
2015. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az öcsém naponta mos.
2015. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Lehet, attól függ.

Nekem hosszú és zsíros/korpás hajam van. Ez rosszul hangzik, nem? Pedig csak akkor csúnya, ha hetente mosom, samponnal. Egyszer érdemes bevállalni, hogy legalább egy hónapig nem mosod, és utána egyetlen egyszer samponnal, azon kívül pedig csak ha már viszket, és akkor is csak vízzel. Egészen másképp zsírosodik ilyenkor a haj. Ha gyakran (akár hetente is!) mosod, ráadásul samponnal, akkor olyan csatakos/csillogó zsíros lesz, és az tényleg gusztustalan. Ha ritkán mosod és vízzel, akkor is zsíros lesz, de egészen másképp. Igazából nem is látszik, csak akkor érzed ha beletúrsz kézzel, hogy zsíros kicsit a tapintása. De sokkal szebb, mint a másik esetben. Mert akkor már inkább naponta kell mosni, hogy ne legyen olyan zsíros, de hogy az mennyire egészséges az más kérdés...

Korpásnak korpás, az igaz. De akkor is korpás volt, amikor gyakran mostam, pedig többféle sampont próbáltam, szárítva/nem szárítva, semmi nem működött. Akkor meg már legalább ne legyen csatakos...

2015. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!