Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be akarom festeni a hajam és...

Be akarom festeni a hajam és a szemöldököm is valami hozzáillő színűre. Szerintetek megoldható az egész egy hajfestékből?

Figyelt kérdés

Szőkés(sárgás)színű hajam van és fekete szemöldököm. Aranybarnában gondolkozok. Azt olvastam több helyen is, hogy hajfestékkel is ugyanúgy lehet szemöldököt festeni és egész tartós is. Szerintetek befogná a festék ugyanolyanra, vagy nagyon elütne?


17/L



2015. máj. 12. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az aranybarna befogja a hajad, de világosítani nem tud a sötét szemöldökön. Azt legolcsóbban úgy tudod világosítani ha szőkítőport veszel meg 6% oxit.
2015. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a fekete szemöldököd tuti nem fogja be az aranybarna. amúgyse ajánlott hajfestéket szemöldökre kenni.
2015. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak kicsit félek, hogy roncsolja a szemöldököm, vagy fura sárgás színe lesz. Roncsolni nem akarom, így is sikerült megcsinálnom, hogy mindkettő hiányos lett és kenhetem ricinusolajjal, hogy vissza kinőjön.
2015. máj. 12. 17:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a dobozára az van ráírva, hogy hajon kívül másra nem kenhető, viszont olvastam, hogy szemöldökre is jó és semmi baja nem lesz tőle.
2015. máj. 12. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Az árnyalat miatt szerintem menj inkább el egy kozmetikushoz, nekem 500ft-ért festette és szépen.
2015. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem sötét barnásvörös hajam van és sötétbarna szemöldököm szerintetek az gáz? Mert nem mertem befesteni a hajammal egyebütt a szemöldökömet is mert az volt a dobozra írva de szerintetek attól még kipróbálhatnám?
2016. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!