Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az mitől van, hogy a fejem és...

Az mitől van, hogy a fejem és karom olyan barna, hogy nagyon, de a testem többi része meg világos?

Figyelt kérdés
Az se túl hófehér, de az olyan normál színű. Mutatok képet privátban, ahol eléggé látszik. Messziről cigánynak néznek, aztán látják, hogy mégse olyan vagyok és most akkor elgondolkodnak, hogy mi lehetek. Sőt a fejemen, ágyékomon és mellkasomon fekete a haj, szőr a karomon, lábamon, hónoalján, zacskón meg szőkés-barna. Nem értem én ezt a genetikát.

2015. máj. 12. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak simán ezeken a helyeken barnultál le újra és újra az évek során és ott sötétebb lett a bőröd?

A szőr meg szőr, nem kell vele foglalkozni. Nekem pl. feketének tűnő sötétbarna hajam van, de pl. a szakállamon egyértelműen látszik, hogy barna.

2015. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól van, hogy a karodat és a fejedet éri a legtöbb napsütés és itt sötétedik be először a bőr. Ha könnyen fog a nap, akkor még nagyobb lesz az eltérés. Nem ártana egyébként erős fényvédőt használnod.
2015. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy felül cigány vagy, alul meg rendes ember:o
2015. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól van hogy nem használsz fényvédőt, pedig kéne.
2015. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor vágjam ketté magam? (amúgy a hülyeség nem érdekel, nem egy cigányt ismerek, aki rendes ember, rendesebb, mint néhány magyar).


Nem tudom igazából, télen se fakulok ki annyira. HA használok bőrradírt, akkor fakul valamennyire és az nem is az a cigány barna, hanem olyan szép kreolos.

2015. máj. 12. 17:53
 6/6 A kérdező kommentje:
DE akkor használok fényvédőt.
2015. máj. 12. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!