Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek melyik a...

Lányok! Nektek melyik a kedvenc szőrtelenítési módotok?

Figyelt kérdés

A végleges szőrtelenítés nem ér, csak a borotva, szőrtelenítőkrém, gyanta, epilátor, olló, szőrnyíró gép, stb.

azt is írjátok le, mit hova használtok és milyen gyakran!



2015. máj. 13. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Epilátor, kényelmes, gazdaságos, csak egyszer kell megvenni és utána akkor használom, amikor akarom. Egy-két szálat is ki lehet vele szedni, nem kell annyit várni, mint a gyantázásnál. Ezt használom, lábra és hónaljra.

Régebben gyantáztattam, de magamnak nem csinálom, kozmetikushoz meg körülményesebb és drágább is eljárni, mint otthon epilátorral megoldani.

Intim területem borotválom. Ott is kipróbáltam a gyantát, de iszonyatosan begyulladt tőle mindig.

Egyszer kipróbáltam a krémet, az borzalmas volt, büdös, mindent összekentem, nem is jött le olyan szépen a szőr.

2015. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Borotvát használok, mert gyors és nem macerás. Bár így kb 2-3 naponta újra kell borotválnom. Hova használom: láb, hónalj, "ott". :)
2015. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Gyanta + epilátor. Amit a gyanta nem szed ki, azt leepilálom.

Két hét múlva azt a kevéske kibújt szőrt megint leepilálom.

Megint két hét múlva meg már kibújt szinte az összes annyira, hogy megint lehessen gyantázni + epilálni.

Teljes lábhosszon és teljes intim részen így csinálom.

A hónaljamat borotválom, mert ott nagyon érzékeny a bőröm és még ezt a szőrtelenítési módot preferálja a legjobban.

2015. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja, a hónaljamat kétnaponta borotválom.
2015. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mindet utálom, sok gond van velük.

Mostanság epilálok, de azt épp ugyanúgy naponta kell mint a borotválást + még 10ezres krém is kell mellé hogy ne legyek tele gyulladt szőrbenövésekkel. Szóval nem olcsó dolog. De a borotválással az a baj hogy 3-4 óra alatt már egy tüsi szőr kinő és az elég gáz.

A gyanta meg teljesen rossz, van gyantagépem 4 féle gyantám, de alig képesek kitépni a szőrt, és csak a hosszú szőrt tépi ki, szóval gyantázás előtt 2 hétig szőrösen kéne járnom... ami kizárt.

A szőrtelenítő krém az én szőrömet egyáltalán nem szedi le.

2015. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

leggyakrabban borotválok, ha van időm és türelmem, epilálok.

a szeméremdombomat epilálni szoktam, a maradékot borotvával szedem le. borotválást 2-3 naponta, epilálást hetente.

a pocakomon a szőrt (sajnos elég erős, sötét szőröm van) szemöldökcsipesszel szedem ki. ezt is pár naponta el kell végeznem sajna..

2015. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

utálom mindet, mert egyik sem tökéletes sajnos.

a lábamat gyantázom vagy epilálom, attól függ, mire van épp időm, energiám. a karomat epilálom, még ezzel vagyok a leginkább elégedett, mert ott lassan nő vissza a szőr, bezzeg a lábamon alig bírja.

hónaljamat borotválom, de az kb már egy fél nap után csúnya lesz, mert sötét ott a szőröm.

intim részeken szintén borotva, mert csak az bírom elviselni. a bikinivonalamon néha csipesszel kiszedem a szálakat, de nagyobb területen nem tudnám. egy időben gyantáztam a szeméremdombom is, de nagyon fájt és csúnya lett utána, szóval már vagy borotválom vagy rövidre nyírom. hát ennyi. egyszer tuti elmegyek egy lézeres szőrtelenítésre..

2015. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
lézer,ipl
2015. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A végleges szőrtelenités nem ér?valamit eléggé elnéztél.A lézer,elektrolizis évek után vissznőhet,mert hormonváltozás beállhat ill. a szervezet max 7 év után biztos regenerálja magát.DE,DE aki ipl-t használ az 6 hetente örökre végez utókezelést,igy amikor 1x kiirtod és utókezeléseket végzel,soha a büdös életbe nem bir visszanőni.Ez az egyedüli "végleges "megoldás de ez se teljesen az.
2015. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyanta + borotva. A pár szőrszálat amit a gyanta nem szedett ki, leborotválom.
2015. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!