Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogyó holdnál szoktam epilálni...

Fogyó holdnál szoktam epilálni, de ha növekvő holdnál szőrtelenítő krémet használok, mennyire befolyásolja a szőrnövekedést?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdtem a fogyó holdas epilálást. Szeretném, ha lassabban nőnének vissza a szőrszálaim, és egy idő után talán nem is fognak többé visszanőni.

Nyáron nem biztos, hogy kibírom két fázis között, ezért lehetne úgy csinálni, hogy a fogyó holdas fázisoknál továbbra is epilátort használok, de a kettő között (növekvő holdnál) szőrtelenítő krémmel szedném le a szőrt? Elrontaná a folyamatot, vagy csak lassítja?


Mit gondoltok?


2015. máj. 16. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire nem befolyásol. :)
2015. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Jupiter holdjait kell figyelembe vanni, nem a mi Holdunkat (ezt nem sokoan tudják, pedig jó irányba tapogatnak) A Jupiter nagyságrenddel nagyobb, mint a Föld, tehát a holdjai által keltett rezonanciákat a Jupiter sokkal intenzívebben sugározza tovább, tehát a rád gyakorolt hatása is jelentősebb lesz.
2015. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, mert oké hogy elhiszed ezt és fogyó holdnál epilálsz, de miért ne epilálhatnál máskor is? Rosszabb nem lesz tőle egész biztosan. A krém meg nagyon káros a környezetre, és a bőrödnek sem tesz jót.
2015. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha növekvő Holdnál szőrtelenítünk, akkor elvileg gyorsabban nőnek vissza a szőrszálak. Nekem most kicsivel lassabban nőnek vissza, mint mielőtt elkezdtem figyelni a holdfázisokat, és nem akarom elrontani a folyamatot.
2015. máj. 16. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Amennyiben nem tenger a lábadon növő szőr, semmiféle hatása nincs rá a holdnak. Amúgy is, az ár-apály ciklus sem több hetes, ha már, pedig arra bizonyítottan hat.

Szőrteleníts, amikor szükséges. Pont. Abban pedig ne nagyon reménykedj, hogy egyszercsak vissza se nő. Sok-sok év gyantázás után kicsit ritkul esetleg, de azért irreális elvárásaid ne legyenek.

2015. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy nőstény unikornis hátát egy erdélyi medve zsírjával kell kenned teliholdkor, 16 percig az óra járásával megegyezően ellentétes irányban, ameddig nem bugyog. :)
2015. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha növekvő Holdnál szőrtelenítünk, akkor elvileg gyorsabban nőnek vissza"


Elvileg... Asszem sokan leborulnának előtted, ha erre fel tudnál mutatni egy tudományos igényű dolgozatot.

2015. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!