Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Több éve vasalom a hajam és...

Több éve vasalom a hajam és teljesen tönkre ment, a hajvégek el vannak töredezve. Használtam ricinus olajat, de nem sok változást láttam. Tudnátok valami olcsó megoldást ajánlani, hogy a nyáron helyre tudjam hozni valahogy?

Figyelt kérdés
Vállig érő hajam van, és nem szeretném rövidre levágatni.

2015. máj. 18. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

A szétégetett hajat már helyrehozni nem lehet, majd lenő a vasalt rész, levágatod, utána szép lesz.

Addig annyit tudok mondani hogy használj hidratáló sampont és balzsamot. Mellé argán olajat minden nap.

2015. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A letört részt le kéne vágni, és nem vasalni a többit.
2015. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Levágod.

Ha egy végtagod elhal akkor az már sehogy nem lesz élő, pont mint a hajad.

Ezért nem kell a hajat vasalni.

2015. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A letört részt nem lehet már helyrehozni, csak vágással. Max. a látványát lehet csökkenteni rafinált frizurákkal...
2015. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2015. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak a hajvégek vannak eltörve? Mert arra van megoldás (nem a rövidre vágás).
2015. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az utolsóra, nincs megoldás rá (max látszólagos, de egészséges attól sem lesz) :D Ollót neki és legközelebb jobban vigyázz rá.
2015. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előző: biztos tudod kinek lehet hinni és kinek nem :D Én speciel neked nem hinnék, hiszen mindenféle tudás nélkül írogatsz :D

Van megoldás, ráadásul nagyon-nagyon egyszerű, otthon is kivitelezhető. Minden fodrásznak tanították régen, és bár ma is benne van a könyvekben, de csak említés szintjén, mert nem szeretik alkalmazni.

Ha olló akkor viszont tépett frizurát csináltass, ne teljes vágást.

2015. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó ha ilyen okos vagy akár le is írhatod a csodamegoldást. Kíváncsi vagyok mitől nő vissza a széttört haj. :D
2015. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amiről az utolsó előtti válaszoló említést tesz, szerintem a gyertyázás módszere, ami tényleg nagyon régi, csak mivel hosszú időt igénylő folyamat és szerintem többször is meg kell ismételni mindenki a gyors és hatékony vágást részesíti előnyben.

https://www.youtube.com/watch?v=yFOm6Ste2dw

2015. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!