Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Több éve vasalom a hajam és...

Több éve vasalom a hajam és teljesen tönkre ment, a hajvégek el vannak töredezve. Használtam ricinus olajat, de nem sok változást láttam. Tudnátok valami olcsó megoldást ajánlani, hogy a nyáron helyre tudjam hozni valahogy?

Figyelt kérdés
Vállig érő hajam van, és nem szeretném rövidre levágatni.

2015. máj. 18. 13:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is töredezett volt a hajam mai napig minden nap mosom és vasalom a hajam van hogy egy nap 2x-is és nem töredezik már. Dobd ki a balzsamokat meg hajpakolásokat! Egy héten 2x kend ricinus olajjal meg 2x kókusz olajjal és olyan szép ápolt hajad lesz mint nekem! :D A balzsamok olyanok mintha gyertyaviaszt öntenél a hajadra csak ideiglenesen szép tőle a haj de valójában tönkre teszi. Hidd el fél éve csinálom és a hajam mintha kicserélték volna bármennyire is tűnik ez most hihetetlennek. :)
2015. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9. Azért kérdeztem a hajvégeket, mert CSAK a töredezett hajvégek eltüntetésére gondoltam. Minden más csodavisszanövesztő a TE agyszüleményed. Légyszi olvass és értelmezz és ne láss bele mást mint amit mondanak/írnak. Köszi.

10. Igen, a haj égetésről van szó, ami egyébként nagyon drága, ha fodrász csinálja, viszont meg lehet rá kérni egy ügyes kezű barátnőt. Kb. 3 alkalom rendbehozza teljesen a hajak végét. Nekem fodrász csinálta (hajmodellkedésért cserébe). Mire a három kezelés végére értünk ugyanolyan hosszú volt a hajam mint előtte viszont nem volt tele törött szálakkal.

Tőle tanultam azt is, hogy a bebalzsamozom a hajamat hajmosás után, kicsit pihegek a kád szélén és öblítem nem sokat ér, mivel a pakolások akkor hatnak igazán, ha melegen tudjuk tartani a bekent fejünket.

2015. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!