Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajvasaló miatt...

Mit kezdjek a hajvasaló miatt tönkre ment hajammal?

Figyelt kérdés
Több éve rendszeresen vasaltam a hajam,és mostanra a vége eltöredezett és nehezen nő.Próbáltam ricinus olajjal javitani rajta,de nem sok hatása volt.Vállig érő hajam van és nem szeretném rövidre levágatni.Tudnátok valamit ajánlani, amivel a nyáron helyre tudnám hozni a hajam?

2015. máj. 18. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Igen.Olló a neve.Máshogy nem megy,ha már széttört.Mindig feljebb fog törni.De ha ez sem hat rád,akkor se aggódj,majd magától letörik olyan rövidre,amilyet nem akarsz.Én így jártam.Szerencsére ricinusolajos hajtőkezeléssel hamarabb megnőtt.
2015. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A toredezett hajszalakat le kell vagni, nem tudod visszaragasztani.
2015. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, h most sűrűn vágatod, nem kell sokat, 3 havonta 2 cm-t.
2015. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vágasd le a töredezett hajrészt és heti 2x minimum kend ricinus olajjal a hajad hahyd rajta 3órát legalább! Több mint fél éve csinálom és nem törik már azóta a hajam pedig minden nap mosom meg vasalom. Kókusz olajat is próbáld ki attól fényesebb erősebb és tápláltabb lesz. Fontos hogy csak szűz hidegen sajtoltat használj! Nekem bevált szóval valamit rosszul csinálsz. :/ Ha nincs meg a heti 2x 3x kenés akkor nem sokat ér na meg ha csak fél órára kened fel akkor se ér sokat. Amúgy a hajhullásom is korlátozta :)
2015. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!