Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajszínhez milyen...

Sötétbarna hajszínhez milyen melír szín illene?

Figyelt kérdés
Sötétbarna a hajam 26 évesen elég sok ősz hajszálam van melírozni szeretném hogy ne virítsanak annyira az ősz szálak, milyen színt javasoltok ami jól állna a sötétbarna hajban én szőkére gondoltam milyen típusú festékkel melírozzak (márka és színkód érdekelne) Köszi
2010. febr. 25. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy van neked 26 évesen sok ősz hajszálad?:):(
2010. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

sztem barna hajban a legszebb a szőke melír, de ez az én véleményem

(am nekem is van néhány ősz hajszálam, pedig 21 vok :S:()

2010. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Genetika sajan apu mikor 28 évesen megnősült már akkor kendermagos volt a haja most meg már teljesen ősz.
2010. febr. 25. 13:37
 4/14 anonim válasza:
szőke
2010. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kék
2010. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
sötétbarna hajba nem igazán áll jól a világos szőke.. mert eléggé papagáj hatása lenne. én inkább világos barna melírt javasolnék esetleg sötétebb szőkét. Ez viszont nem igazi megoldás, vannak olyan festékek (a színezők) amikkel csak bemosod és az egész hajad elfedi és fényesebb is lesz tőle.
2010. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
írjatok légyszi márkát és szín kódot is hogy milyet vegyek mert ebben a témában teljesen amatőr vagyok mert még soha nem volt sem színezve sem festve a hajam
2010. febr. 25. 13:53
 8/14 anonim ***** válasza:

sötétebb barnába a vörös igazán jól néz ki...

mondjuk nézz szét valami palette-t keress. színkódot nem írok, mert nemtudom milyen az ízlésed ;)

2010. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az a szín ami mintának ki van téve az üzletben olyan színe lesz a hajnak vagy a végén a szín függ attól is hogy milyen volt az eredeti hajszín?
2010. febr. 25. 14:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Függ attól is hogy milyen az eredeti, minél világosabb a haj annál jobban befogja, de: ha még nem volt soha festve a hajad én azt javaslom hogy először egy fodrászhoz menj el, ő tud tanácsot is adni.. elég könnyen el lehet rontani. színkódot is hülyeség lenne így látatlanba mondani mert nem tudom milyen pontosan az eredeti. pl vastagsága, állapota szerkezete stb.
2010. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!