Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajszínhez milyen...

Sötétbarna hajszínhez milyen melír szín illene?

Figyelt kérdés
Sötétbarna a hajam 26 évesen elég sok ősz hajszálam van melírozni szeretném hogy ne virítsanak annyira az ősz szálak, milyen színt javasoltok ami jól állna a sötétbarna hajban én szőkére gondoltam milyen típusú festékkel melírozzak (márka és színkód érdekelne) Köszi
2010. febr. 25. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem is inkább fodrásszal csináltasd meg!A melírt nagyon el lehet szúrni...
2010. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

fehér

ha feltünö akarsz lenni:pink,kék,zöld

2010. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is sötétbarna a hajam és a fodrászom a vörös melírt ajánlotta, volt is jó pár évig, nagyon szerettem. (nem tudom milyen fajta) Aztán szerettem volna világos hajat, lett is vele minden csinálva, színleszívás, festés, de egyszerűen szörnyű lett, másnap mentem is vissza sötétre festetni. Kellett pár év mire teljesen rendbe jött. Most pedig fekete hajszínező van benne, most ez a kedvencem! :) Ja és nekem is van pár kósza ősz hajszál! 22/L
2010. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem már 18 évesen nagyon sok őszhajszálam volt és kifakult a hajam, pedig szép gesztenye barna voltam de maradtam is ennél a színnél, általában barnára vagy sötét vörösre szoktam festetni a hajamat, mert ez áll jól, én nem mellíroztattam hanem inkább festettem. Sajnos festeni kell nálam is genetika csak nekem anyukámnak ilyen. Ha mellíroztatni akarod akkor ne szőkét mert az nem annyira szép, hanem inkább világos barnát. De szerintem is elősször egy fordássz csinálja és kikérheted az ő véleményét és ő meg tudja neked mondani hogy milyen hajfestéket vásárolj de amúgy a fodrászoknál van is és ő tuudni fogja hogy milyen színű lesz a hajadon.
2010. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!