Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyre több kopasz lányt látni...

Egyre több kopasz lányt látni itthon is ez valami divat vagy újabb sztár majmolás? Lányok ti levágatnátok ilyen rövidre a hajatok? (persze ha melóhely meg ilyenek engednék)

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

szerintem mar alapjaraton pasis a rovid haj....

na es a kopasz? az vegkep.

nekem nem tetszik, sokan mondjak hogy egy no is lehet rovid hajjal szexi, szerintem nem. egy no maradjon no.

de ez az en velemenyem. :)

2015. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én még nem láttam kopasz lányt egyet sem, pedig éltem már egy keveset... (kivétel a betegség miatti kopaszság)
2015. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Én kipróbálnám ha elfogadottabb lenne, de így, hogy az emberek fele azt gondolná, hogy majmolok valakit, a másik meg azt, hogy beteg vagyok, így nem merem. Egyszerűen csak azért nyíratnám le, mert praktikusabb lenne.
2015. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Én sem láttam még egy nőt sem az utcákon kopaszon.

A hajamat pedig sose vágatnám le rövidre, nemhogy kopaszra. Nekem még a férfiakon sem tetszik a rövid meg kopasz haj.

2015. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Még a férfiakban is a hosszú hajúakat szeretem... én sosem vágatnám le
2015. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, valakit nagyon utanoznak szerintem is, bar felenk annynira nem gyakori az ilyen..
2015. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Van, akinek jól áll, de én nem vágatnám a hajam kopaszra, mert nekem nincs kifejezetten nőies arcom, és nem állna jól... ráadásul azt fenntartani is nehezebb, ha meg növeszteni akarja az ember, akkor a köztes időszak a kopasz meg a jól álló rövid között... hát, nem vmi szép.


Rövidebb hajam amúgy volt már többször is, mindkétszer inkább esztétikai okokból (hulló meg brutálisan töredező haj)... van olyan, ami abból jobban áll, van, ami kevésbé, de hosszabban jobban szeretem. És irigykedem azokra a lányokra, akik rövid hajjal is szupernőiesek az arcvonásaik miatt, mert engem nem áldott meg ilyesmivel a sors :D.

2015. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem próbálnám ki. Nem tetszik, meg nem is állna jól.

17/l

2015. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tudom melyik városban élsz de itt pesten nem szoktam kopasz nőket látni...
2015. máj. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!