Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon karikás a szemem, mit...

Nagyon karikás a szemem, mit lehet tenni vele? Ha kialszom magam akkor azért, ha nem akkor meg azért. :S mi a teendő? Azok a krémek sem segitettek. :S házi praktika?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Semmit, ez örökölt, nem függ az alvástól.

Alapozó, korrektor.

2010. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nyugi el lehet tüntetni! van hogy csak beképzeled :D

amik nekem beváltak:

garnier koffeines szemkörnyékápoló és evianos szemkrém (a rossmannban vettem 1500 körül)

házi praktika: egy fél krumplit lereszelsz és a táskákra rakod.

vagy hűsítő szemmaszk is jó lehet.

2010. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Húú második köszönöm én is a tippeket, ugyanis nekem is mindig karikás a szemem. Sajnos. És hiába használok alapozót, korrektort, púdert (jó minőségű az összes), nem tűnik el teljesen.

Kipróbálom a 2. tippjeit, hátha...Még nyáron is, amikor délben kelek fel, akkor is karikásak...Utálom.

2010. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Igen nekem is ugyan az van mint az előzőnek.:(
2010. febr. 25. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez általában 3 dologtól lehet.

- alváshiány (ha régóta keveset alszol akkor már vége, hiába alszol többet megmarad)

- genetika (pl. anyukádnak is ilyen)

- vese probléma (igyál több folyadékot, ha úgy érzed szükséged menj orvoshoz és kérj kivizsgálást)


Addig is marad a korrektor. Vagy valami jó szemkörnyékápoló akár a felvitelkor végzett apró ütögetéstől is javulhat a helyzet.Jót tesz a vérkeringésnek.

2010. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

a garnier cucc végülis inkább csak felfrissíti, de az evian krém tényleg nagyon jó. reggel és este is bekenem, és tök jó.

meg igyatok sok vizet

2010. febr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én naponta min 2,5l folyadékot (főleg cukor mentes gyógyteák) megiszok, 8 óra alvás megvan, mégis kegyetlenül lila a szemem alja :( És a korrektor sem sokat segít rajta... esetleg vmi sebészeti megoldás létezhet?
2010. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha reggel egy evőkanalat beteszel a mélyhűtőbe 5 percre, majd azt ráteszed a szemedre, elvileg elmúlik.
2010. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!