Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajam kezdi elveszíteni...

Vörös hajam kezdi elveszíteni a színét, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Természetes vörös hajam van. Nagyon szeretem, soha nem akartam befesteni, de ahogy öregszem kezd bebarnulni Szeretném kiemelni a természetes színét. Találtam hajszinező sampont, ami egy idő után kikopik, találtam a hennás módszert, illetve a céklás-répás pakoláson is gondolkodom. Mit ajánlotok? Festeni nem szeretném, csak egy kis rásegítésre lenne szükségem. 23/N

2015. máj. 28. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Henna szerintem. Nézz szét Krémmánián, sokféle van
2015. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A henna ugyan teljesen természetes anyag, de tartós színező, teljesen bevonja a haj felszínét, vörös színt ad és lenő, sosem kopik le.Ki kell tapasztalni a használatát, hogy a neked tetsző árnyalatot megtaláld. A hatóidő akár sok órás lehet, főleg ha már vannak ősz hajszálaid. Van, aki egész éjszaka a fején hagyja a rákent anyagot.
2015. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj hennát, de csak és kizárólag igazi hennát nem henna alapú festéket vagy akármit. A Lush-ban lehet kapni caca rouge néven, ebben csak henna van, nincs keverve indigóval, így csak egy vörös réteget húz a hajszálaid köré.
2015. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!