Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdem elveszíteni saját...

Kezdem elveszíteni saját magamat. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

14/L vagyok. Azt hittem a suli alatt (nem mintha nem menne a tanulás, csak elfáradtam), hogy ha majd jön a nyár, minden király lesz, koncertek, barátnőzés, stb... De most itt ülök a gép előtt, és nem érzek semmit. Nem csak a nyárral kapcsolatban... Rohadtul fáradtnak érzem magam, zavar a meleg, a testalkatom, az hogy minden olyan semleges... Felkelek és csinálom a dolgom. De nem tudom, miért. Csak vegetálok.

Amúgy vidám vagyok, sokat nevetgélek, de valójában minden inger csak mélyebbre süllyeszt a sz*rban. Sosem ébredek vagy fekszem le derűsen. Mi lehet a bajom?


2010. jún. 11. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedd ösze magad.
2010. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zümy ***** válasza:

hát. velem is ezvolt végülis. nekem egy nagyon jó barátomnak sikerült kihoznia ebből (1 hete kb.) mondta,hogy ő azt akarja,hogyne legyek lehangolt és,hogy próbáljak másképp állni a dolgokhoz,emberekhez...meg ,hogy addig élvezzem az életet amíg lehet..és igaza volt:) azóta ha egy percre is visszajön ez a depis korszak akk mindig rágondolok meg amiket mondott és mindjárt jobb.egyébként pedig..töltéstek együtt a délutánt bnőkkel,hülyéskedjetek,nevessetek sokat..járj el sportolni hallgass vidám zenéket stb:)

bocsi,hogy hosszú lett. ha gondolod vegyél fel msnre:D

2010. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zümy ***** válasza:
ha kell majd leírom. 14/L
2010. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!