Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy eltávolítás lézerrel?

Anyajegy eltávolítás lézerrel?

Figyelt kérdés

Most vetettem le 2 db anyajegyet a hátamról lézerrel. A 'műtét' nem fáj, nagyon gyorsan megvan, azonban azóta riogatnak vele, hogy visszanő, mert nem gyökerestől szedik le, hanem csak a bőr felszínéről. Törvényszerű, vagy csak megeshet, hogy visszanő? Esetleg balgaság az egész?

Ezenkívül még van jó pár, amit szeretnék esztétikai okokból eltüntetni. Van korlátozva az alkalmankénti leszedett anyajegyek száma?



2015. máj. 29. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 2 eve, hogy leszedtek ugyanigy egyet, es nekem is mondtak, hogy van ra esely, hogy visszano mivel a gyokerehez nem tudtak hozzaferni. Viszont azota jele sincs annak, h vissza akarna noni :D
2015. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy nem fognak, mert nem örülnék, ha mondjuk 2 évente kellene százezret kifizetni a 'műtétre'.
2015. máj. 30. 20:00
 3/4 anonim válasza:
nekem is lelett szedve egy anyajegyem lézerrel, fenntartották a lehetőséget a visszanövésre de nem nőtt vissza mindennek 3éve lesz augusztusban, szóval nyugi :)
2015. jún. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jún. 5. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!