Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás hajra mit ajánlotok,...

Korpás hajra mit ajánlotok, illetve hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Elég sokat tudok ezekről a korpásodás elleni csodaszerekről,milyenek vannak,meg stb,nektek melyik vált be,hány hét/hónap/év alatt,ezek a következők: (túl sok lesz,mert kinek mi.)Nizolar sampon,Panthenol spray,Heden Solders,Médea sampon,Seborin sampon,Neutrogena T/GEL Total,Szulkofoll Kátrányos Kénsampon 150ML,Sellon korpásdoás elleni sampon,Garnier Fruictis Detox korpásodás elleni sampon,Naturland Kénes Krémsampon 125ML,L'Oréal Paris Elseve korpásodás elleni sampon,Syoss sampon korpásodás ellen,Schauma sampon korpásodás ellen,Herbária Bojtorján sampon,Dermipsor sampon 100ML,WU-2 Miraculum korpásodás ellen,Schauma sampon korpásodás ellen classic. Anyukámnak nagyon-nagyon korpás volt a fejbőre. Amelyeket itt felsoroltam,sampon,spray stb,azokat mind kipróbálta,eredménytelenül. Elment doktorhoz,ami elküldte őt bőrgyógyászhoz. Ott megállapították,hogy valamiféle baktérium,gomba,láthatatlan. Felírtak neki Nizolar sampont,Panthenol spray-t,Seborin sampont. Ezeket kellett használni heti 2-szer.. Hajmosás után bekellett fújni azzal a sprayel. És 1 év után az összes eltűnt neki... Nekem is ez a gomba? Melyik sampont ajánlanátok? A válaszokat előre is köszi! :)
2015. máj. 30. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az ilyen csodaszerekhez nem értek,fordulj orvoshoz,ha gombára gyanakszol,biztos ami biztos.Viszont a barátom is hasonló problémával küzd,ő hagymateával mosta pár hétig,azonnal jobb lett,nem sebesedett a feje többé,és a haja is egészségesebbnek látszott.Igaz hogy hagymaszagú lesz pár hétig,de ki lehet bírni :D az ilyen enyhébb esetekben,amikor még nem sebes a fejbőr,és nem csíp,akkor almaecet/ecetes öblítés is segít,a fodrászom ajánlotta,nekem egy használat után eltűnt a korpa.
2015. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!