Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna hajba világos...

Középbarna hajba világos barna csíkok?

Figyelt kérdés

Igazából az alsó része a hajamnak már világos barna színű, elüt a fenti résztől. Arra gondoltam, hogy két csíkot, két oldalra a hajam alsó részéből világosabb barnára festetek. Illetve szeretnék egyre világosabb árnyalatot elérni úgy általában is.


Casting Crème Gloss ammóniamentes hajszínezőt használok, ami nekem nagyon bevált. Most ezt az árnyalatot fogom megvásárolni: [link]


Ezelőtt a jeges trüffelt használtam, de más árnyalatokat is.


Jól nézne ki? Valami változatosságra vágyom, ami természetes hatású.


Szívesen fogadok tanácsokat, véleményeket. :)


2015. máj. 31. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz sok kicsit a barna árnyalatokból benne?

És ha valami arany árnyalatot tennél bele? Keresek hozzá képet, hátha találok olyat, amire gondoltam.

2015. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na, hát nem találtam semmi olyat amilyenre gondoltam.


Ha jól értem, az alsó része most világosbarna. A fenti sötétebb. És az alsóba tennél még világosabb barna csíkot (két oldalra). Akkor már 3 barna árnyalatod lenne. Így érted?


Én inkább valami aranylóbbal próbálkoznék akkor alulra. De nekem már így is sok lenne a 3 barna árnyalat.

Miért nem próbálod egységesíteni a mostani hajadat és abba valami aranylót tenni?

Nekem nem tűnik olyan természetesnek. :/


[link]


[link]


-Itt a második nőt nézd.


Még annyi,hogy én soha nem használtam színezőt, nem tudom milyen a hatásuk, vagy mennyi hajmosás után kopnak ki.

2015. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, jól néznek ki az ombrék, de elég necces, mivel a fodrászom nem csinált még, de persze nagyon ügyes.


Én egy ideje áttértem ezekre a hajszínezőkre, hajkímélőbb, de sajna van pár ősz hajszálam, azaz 2-3 helyen már őszen nő, nem sok, de zavaró, ami ellen viszont nem a leghatásosabb. :/


Megoldottam úgy, hogy vettem egy sima hajfestéket Garniert legutóbb, ami sokáig elég, mert csak picit használok fel és ezeket a kis részeket befestem magam.


Pont ezért szeretnék egyre világosabb hajszínt kapni. Mert ha sötét szőke lennék, talán nem lenne szükség ilyen otthoni praktikákra, hisz nem látszana.


Most olyan a hajam, mintha kiszedte volna a nap. Nem csúnya, inkább érdekes, de jobban szeretném, ha egységes lenne a színe és azán feldobn valamivel.


Az ombre nagyon tetszik, de ha nem sikerül...:/ Ezért jutott eszembe csak 2 tincs.


Amúgy köszönöm. :)

2015. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hoppá, a másikról írtam véletlenül. :D
2015. máj. 31. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :D

Na én ennyire nem értek a színezőkhöz, mert nekem mindig hajfestékkel volt festve, az mindig befogja az őszeimet, nekem van jó pár szál.

Mellesleg testvérem festi, aki fodrász, de nem sok ragadt rám a hajfestés tudományáról. :)

Azt meg végképp nem tudom, hogy tudod ezzel a garnierrel világosítani a hajad,mikor ez barna, és színező is,tehát kopik.. De ha te látod az eredményt akkor jó.


Milyen lett amúgy? Megfelel? :)

2015. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!