Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha olyasmi alakom van, mint a...

Ha olyasmi alakom van, mint a képen a középső lánynak, mit mozogjak, hogyan egyek hogy normálisan nézzek ki?

Figyelt kérdés
[link]

2015. máj. 13. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár napja tettem fel egy hasonló kérdést ugyan ezzel a képpel..nehé visszakeresni?
2015. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Húha. Bocsi, nem tudtam, belinkelnéd kérlek?
2015. máj. 13. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj nem, ez nem az, én nem így gondoltam, de köszönöm:) Egészalakos edzés érdekelne, és annyira nem is a fenék aggaszt, persze az sem árt, hanem a felépítés. Tömegnövelés kellene, ha eddig jól szedtem össze az infókat, de fogalmam sincs pontosan mit kéne csinálnom, izmosabb hátat, vállakat, szebb tartást is szeretnék, szóval hogy legyen egy arányos, egészséges alakom. Csak azt se tudom merre induljak...
2015. máj. 13. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Pár napja tettem fel egy hasonló kérdést ugyan ezzel a képpel..nehé visszakeresni?"


Ekkora baromságot. Szerinted lehet képre keresni a kérdések között?


Kérdezőnek: nézz súlyzós edzéstervet nőknek + keress valami szimpatikus aerob mozgást. Majd olvasd el az alapismereteket a táplálkozásról.

2015. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!