Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itthon aszkorbinsav, arra...

Van itthon aszkorbinsav, arra gondoltam, hogy használnám valahogyan bőrápoláshoz vagy arcbőr tisztításához - mibe keverjem, mennyire hígítsam, hogy ne legyen túl erős vagy gyenge?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Értelme nincs.


A C-vitamin gyorsan bomlik és csak megfelelően beállított, stabil ph mellett ér valamit kívülről.

2015. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha csak egyszerűen feloldanám vízben és azt használnám arctisztításra? Annyi idő alatt csak nem bomlik le, ugye? Persze, úgy gondoltam, hogy naponta keverni csak annyit, amennyit egy alkalommal elhasználnék.
2015. jún. 1. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

A bőrödnek azzal segítesz a legjobban, ha fogsz egy poharat. Öntesz bele teát, vizet vagy narancslevet (a kávét, tejet, kakaót nem ajánlom), egy késhegyni aszkorbinsavat beleteszel... és megiszod.

Külsőleg csak megfelelő arányban lenne értelme használni, ahhoz viszont laborkörülményeket kellene biztosítani és 1-1 napi adagot kikeverni így is képtelenség lenne. Inkább idd meg ezt és vegyél egy bolti c-vitaminos szérumot kencézni.

2015. jún. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Találtam egy oldalt, ahol aszkorbinsav használatáról írnak hozzászólók személyes tapasztalatokat, több cél alapján.


Itt van az az oldal:

[link]


Sokan írták, hogy a bőrüknek nagyon jót tett az az aszkorbinsav, amit én is kérdeztem a kérdésemben.


Azt is leírták, hogy hogyan használták.


Úgyhogy, ha valaki mást is érdekelnek a témában válaszok, személyes tapasztalatok, a fenti linken megtalálja azokat. (Nem minden hozzászólás a bőrápolással kapcsolatos.)

2015. aug. 29. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!