Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért piros az orrom?

Miért piros az orrom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Már elég régóta vörös az orrom, akkor is ha nincs rajta pattanás, bár elég gyakran van. Nem viszket és nem fáj. Elég zavaró, mert mindig egy csomó korrektort és púdert kell rákennem, hogy ne látsszon és egész nap ne jöjjön le.

2015. jún. 1. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg rosacea, de mindenképp mutasd meg egy bőrgyógyásznak.
2015. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is az. Menj el bőrgyógyászhoz!

És szerintem ne használj sok púdert, mert eltömíti a pórusokat és nem "levegőzik" a bőröd.

2015. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy rosacea, lehet, hogy csak a pattanások miatti gyulladás miatt piros, akkor is, ha épp nem látszik, hogy lenne pattid. bőrgyógyászt mindenképp érdemes meglátogatnod, ő meg tudja állapítani, mitől piros.

púderből és korrektorból pedig olyat használsz, ami nem tömíti a pórusokat (nem tartalmaz komedogén anyagokat), mert létezik ám ilyen is.

2015. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!