Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti "szőkítettek" már házilag?

Ti "szőkítettek" már házilag?

Figyelt kérdés
Barna a hajam és szeretném, hogyha egy árnyalattal világosabb lenne, tehát nem szőke csak világosabb barna. Ti szőkítettek már házilag, citrommal, mézzel, kamillás öblítéssel? Melyik és hogyan vált be? A citromosat szeretném megcsinálni, de félek, hogy nagyon kiszőkíti itt nekem. :D Tudjátok, hogy mennyi idő után nyeri vissza a hajam az eredeti állapotát?

2015. jún. 5. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbálkoztam már szőkítéssel, sajnos ezek: méz-citrom-kamilla, nem sokat használ. A citrom kiszárítja a hajat, nagyon szálkás, törött lesz tőle. Mézzel és kamillával nem fogsz ártani neki, mindkettő rettentően táplálja a hajat, segít megőrizni az egészségét, szóval ha használod, nem fogsz vele ártani, de a citromot kerüld el, mert árt a hajnak.

Én azt tanácsolom neked, hogy szerezd be a L'oreal sunkiss jelly-t, nem túl drága, én is most ezzel kenegetem a hajam, és nagyon szép lett tőle.:) Nem szárította ki a hajam, és olyan hatása lett (bár én csak pár tincset kentem be, direkt ezért), mintha a nap szívta volna ki :D Imádom. Egy hónap alatt kopik ki.

2015. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sunkiss jelly nem kopik ki, hanem lenő, mivel az hidrogén-peroxid, amit mellesleg vehetsz 200 ft-ért is. Tök ugyanazt teszi az is.

A kamilla-méz-citrom világosít a hajon, de nagyon lassan és sok használat kell hozzá. Az eredmény pedig alig lesz észrevehető... szóval attól nem kell félned hogy nagyon kiszőkít. Arra nem képes egy természetes szer sem.

2015. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!