Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mellkas szőrtelenítéshez...

Lantos Norbert kérdése:

Mellkas szőrtelenítéshez milyen gyanta ajánlott?

Figyelt kérdés
Üdv! 19/F vagyok és mivel jön a strandszezon le szeretném már gyantázni a mell és has szőrzetem mert mostmár egy ujjatlant is kínosan veszek fel, mert kilóg a mellszőröm. Olvastam a veet oldalán az összeset mindegyiknél azt írja hogy nem alkalmas mellkasra és hasra. De miért nem? Vagy használhatom csak fáj? És ha igen akkor meleg vagy hideggyantát? Kozmetikushoz nem szeretnék elmenni itthon szeretném megoldani a problémám!
2015. jún. 6. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
a meleg gyanta jobb erre a celra :)
2015. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csá, én is 19 éves srác vagyok, vettem x-epil gyanta patront elvileg lehet mikrózni, de nem vagyok bátor(nehogy felrobbanjon:D) szóval csak egy kancsó forró vizet beraksz, azt vagy 3percre 800watton mikróban nem tudom hány fokos lesz, de bele a gyanta és pont jó lesz az állaga pár perc múlva, szépen lehintőporozod száliránnyal megegyezően felviszed a gyantát majd ellentétesen lehúzod egy hirtelen mozdulattal, nagyon egyszerű, minden le van írva 5db lehúzócsík jár hozzá az kb. 2-3 alkalomra elég(nekem elég volt) és vagy 800forint mindössze az egész, elsőnek lehet sz ar lesz, de na :D


am én most nyírni kezdtem, mert meguntam az örökös szőrtelenítést, így meg csak letolom, ha már hosszú :D


remélem tudtam segíteni!

2015. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!