Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tele van a homlokom pattanások...

Tele van a homlokom pattanások utáni pirosas-barnás foltokkal. Undorító. El lehet tüntetni ezeket valahogy, vagy ezek örökre megmaradnak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 17:56
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Akkor a naponta használt 2%-os BHA is ugyanolyan jó a foltokra, mintha hetente használnék AHA-t? Mert BHA-m van otthon, és ha ugyanannyira jó, akkor AHA-t inkább nem vennék, mert azért elég drágra.

És még annyit szeretnék kérdezni, hogy az nem ártana, ha Akneroxidot, BHA-t meg a C vitaminos szérumot is használnám minden nap?

2015. jún. 9. 14:32
 22/25 anonim ***** válasza:

Igazából én azt vettem észre, hogy minimális a különbség. Illetve persze más, ha heti 1x használsz 8-10%-os hámlasztót, vagy mindennap, szerintem heti 1x érdemes egy erősebbet, és mindennap mellé a 2%-osat.

Ártani nem hiszem, hogy árt, ha ennyi mindent használsz, csak nézz utána, hogy esetleg az Akneroxiddal kapcsolatban van-e javaslat, hogy több krémmel együtt hogyan érdemes használni.

Neked inkább az AHA ajánlott, a BHA inkább zsíros, aknés bőrre való. Paula oldalán lehet rendelni kis mintákat is, hogy először kipróbáld, van a legerősebb AHA verzióból is kis pici, asszem 250 forintért, őgyis csak heti 1x ajánlott felkenni, szóval ha veszel mondjuk 5 darabot, az sokáig elég és próbának megteszi szerintem.

[link]

2015. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a foltok mellett pattanásos is a bőröm. Szerintem azt fogom csinálni, hogy veszek pár ilyen AHA termékmintát, azt használom heti 1x, a többi napon pedig BHA-t és Akneroxidot. Bár egy kicsit még félek attól, hogy ilyen sok hámlasztót használjak nyáron...
2015. jún. 9. 15:58
 24/25 anonim ***** válasza:

én használtam már egyszerre ennyi mindent, de azért nyáron próbálom minimalizálni.

tapasztalatom szerint csak annyi a lényeg, hogy ne egymásra kend ezeket. bha + c vitamin egymáson nekem nem szokott gondot okozni, de az akneroxidot inkább önmagában használom, mert nem szereti a bőröm, ha alá teszek bha-t, vagy felé c vitamint.

2015. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor nem fog ártani, ha nyáron is heti 1x használok AHA-t, a többi napon meg BHA-t és Akneroxidot?
2015. jún. 9. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!