Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használjak az egész arcomra...

Használjak az egész arcomra korrektor?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy ahol korrektort használok, pl egy kis hegen az arcomon ott körülötte sokkal szebb, fehér hibátlan a bőr. Máshol nem, máshol szeplős meg más színe van. Ha egész arcon korrektort használok akkor az egész olyan szép lesz majd? Arra gondoltam azért lehet mert korrektor alatt nem éri egyáltalán a napfény meg semmi más sem. Mit gondoltok erről?
2015. jún. 10. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azért annyira nem jó a bőrnek, ha folyton telibe van kenve, főleg korrektorral, ami kimondottan erős fedésű. Nézd meg, milyen összetevői vannak a korrektornak, lehet, hogy van benne valamilyen világosító, bőregységesítő anyag vagy szalicilsav, gyümölcssav, az ilyenektől szokott javulni a bőr állapota.

A hegekre inkább használj AHA vagy BHA hámlasztót, egy enyhébb hámlasztó napi használattal 2 hét után jelentősen tud javítani a bőr állapotán.

Itt tudsz olvasni róla:

[link]

2015. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A korrektor nem erre való, tehát ne, ne használj az egész arcodra belőle.
2015. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!