Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mellnövelésre mit ajánlotok?

Jojó26 kérdése:

Mellnövelésre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kérem csak azok írjanak akiknek van tapasztalatuk! Bármi ami nem műtétigényes az érdekel! Esetleg gyógynövényekre jobban hajlok :)

Egyébként: nem kávézom, nem cigizek, egészségesen étkezem, hébe hóba sportolok.



2015. jún. 10. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Van aki olyan fogamzásgátlót szed, de egyéb "mellnövesztők" nincsenek.
2015. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Scav ***** válasza:
Így van, csodaszerek nincsenek. Lehet növényi alapú, ösztrogénhez hasonló szert szedni, ami valakinél okoz változást, valakinél semmit. De a változás is általában minimális. Minden mellnövesztő csodaszer kamu.
2015. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tök jó, kitörölték a válaszomat, pedig nem reklám céljából írtam, hanem tapasztalatból... dicsak gyik.

beauty breast, van, akinek bejött, van akinek nem. nekem igen. ennyi.

2015. jún. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem olyan dolog amit edzéssel, egészséges táplálkozással vagy gyógynövénnyel nagyobbá tehetsz. A fogamzásgátlós dologban van valami mert több ismerősömnek is attól nőtt meg hirtelen. Van mindenféle masszázs meg bogyó..hát nem tudom. Én örülök ha valakinek ezek beválnak de szerintem nagyon ritka. Az implantátum biztos, tartós megoldás és tuti nem teszed tönkre vele

a hormonháztartásod vagy az emésztőrendszered.

2015. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!