Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok! Ti mit...

Hosszú hajú lányok! Ti mit csináltok a hajatokkal, hogy ne zavarjon alvás közben?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú és sok hajam van, ha felkötöm a fejem tetejére (akár "bogyóba", akár csak simán), nagyon húzza a fejbőröm. Befonni meg nem tudom magamnak :D


Ti mit csináltok a hajatokkal, hogy ne zavarjon/ne kócolódjon nagyon össze?


2015. jún. 10. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
régebben derékig érő hajam volt, akkor felkontyoltam és kész :D de nem olyan feszesre, inkább kicsit lógott, most a hátközépig érő hajamat vagy összefogom copfba, avgy szintén konty :) sok, sűrű, erős szálú hajam van :)
2015. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
vegyél ilyen zsinóros hajgumit pl. dm-ben, az nem húz.
2015. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam én már mindennel, de annyi hajam van, hogy a súlya lehúzza :( És mindig fáj a fejbőröm.
2015. jún. 10. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:
kiengedve nagyon zavar? dobd hátra. : D
2015. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem értettem sose ezt, ha bárkit is zavar bármikor a haja akkor minek van? Vágasd le rövidebbre és nem fog zavarni. Nekem derékig ér és sok hajam van, kiengedve hordom éjjel-nappal, sose zavar semmiben. Mondjuk ha még fonni sem tudsz az elég ciki, ideje megtanulni.
2015. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar pedig nekem is sok és derékig ér. Nem szoktam felkötni alváshoz simán hátradobom.
2015. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én befonom vagy mostanában szoktam rá, hogy felkontyolom. de amúgy tényleg nem nagy ügy magadnak befonni, nem kell tökéletesre. gyakorolj és menni fog.
2015. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Engem is zavar alváshoz, mert megsülök tőle. És már olvastam itt másoktól is, de sajnos velem nem úgy van, hogy szépen leteszem a fejem, és úgy maradok egész éjjel, mint egy Disney hercegnő.


Kérdező, próbáld lazán felkötni. Húzogasd, miután begumizod.

2015. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Összefogom spirálos hajgumival így ,ha reggel felkelek nem lesz ott a gmi nyoma ,ha kiengedem a hajam.
2016. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Fiú vagyok,de hozzászólok. A hajam a fenekemig ér, alvás közben pedig ált. kontyba tekerem, és hálót is rakok rá.
2017. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!